Работник кухня / Обслужващ на щанд

Easy Consult е българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешките ресурси. За наш клиент, световен лидер в търговията с обзавеждане за дома с 403 магазина в 49 държави, набираме служители на позицията:

Твоите отговорности:

• Работа на каса в ресторант, магазин за хранителни стоки и бистро;
• Високо качествено обслужване на клиентите;
• Покриване и грижа за спазването на стандартите на компанията;
• Прилагане на всички процедури, свързани с безопасността на храните HACCP;

Ние търсим кандидати, които:

• Имат подход към клиентите и умения за работа в екип;
• Инициативност и стремеж за постигане на резултати;
• Способност за работа в динамична среда;
• Отговорност;

Ставайки част от екипа, получаваш:

• Работа на смени при 8-часов работен ден;
• Възможности за развитие в една от най-успешните световни търговски фирми;
• Въвеждащо обучение;
• Високо професионална и бързо развиваща се работна среда;

Компанията ти предлага още:

• Отстъпка при пазаруване в магазините на компанията;
• Ваучери за храна;
• Карта за градски транспорт;
• Годишен бонус, обвързан с представянето на магазина;
• Допълнително здравно осигуряване;
• Храна на преференциални цени в ресторанта за служители;
• Безплатен достъп до лекар, намиращ се в магазина, веднъж седмично;
• Ваучери за коледни подаръци;
• Ваучери за почивка от вътрешни инициативи.

Позицията е подходяща за кандидати с опит като работник кухня, продавач консултант, работник на топла точна в хранителен магазин и други.

Локацията е удобна за хора живеещи в района на кв. Симеоново, Драгалевци, Младост, Малинова Долина, Бъкстон, Манастирски ливади и близките до тях.

Ако искаш да стартираш веднага, не се колебай да кандидатстваш, като ни изпратиш актуална автобиография или се обади на телефон: 0882 517 185

Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално. Поради големия брой кандидатури, които получаваме, ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа, валидно до 30.08.2018 г.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Хранителни продукти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

31.07.2018

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК