Продавач консултант

Австрийска фирма за продажба на осветителни тела търси за новооткриващия шоурум в София мотивирани кандидати за следната позиция: Продавач консултант

Длъжностни задължения:
- посреща и обслужва клиентите като ги запознава с качествата на продаваните продукти;
- приема получаваща се стока и предава или изпраща същата на клиенти;
- аранжира и засветва мострите според фирмената политика;
- следи за наличието на всички необходими етикети и означения;
- изпълнява функциите на материално отговорно лице;
- приема парични суми,издава касови бележки и фактури, спазвайки правилата за финансова отчетност на фирмата;
- поддържа търговския вид и хигиена на работното място;
- изпълнява и други задължения свързани с работата му.

Изисквания за заемане на длъжността:
- комуникативност, умение за работа в екип, инициативност, лоялност, желание за усъвършенстване;
- опит в продажбите на осветителни тела е предимство;
- завършено висше техническо образование е предимство;
- компютърна грамотност и умение за работа с Word, Excel и други;
- владеенето на чужд език е предимство.

За събеседване ще бъдат поканени само кандидатите одобрени по документи.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Неквалифициран персонал, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. Бургас ул. Сердика 2Б

Дата:

26.05.2016

Организация:

ЕГЛО България ЕООД

Повече информация за ЕГЛО България ЕООД може да получите ТУК