Продавач консултант

Еф Еф Груп България ЕООД е официален представител за страната на известната спортна марка NIKE, както и на марките Folli Follie, Juicy Couture, Converse, UGG, Polo Jeans и Helly Hansen, управляващ верига от магазини в гр. София и страната.

За нашите магазини за бижута и аксесоари Folli Follie в София търсим да назначим динамични и отговорни хора на позицията ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ.

ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Посреща и обслужва клиенти в търговския обект според фирмените изисквания.
- Притежава отлични познания за предлаганите продукти, тяхната наличност и подредба в склада, и консултира клиентите за качествата им.
- Информира клиентите за характеристиките на стоките, в това число състав, опаковка, поддържане, цена и количество.
- Поддържа търговския вид и хигиената на работното си място.
- Аранжира стоките на щанда и витрините според получените указания от прекия си ръководител.

ИЗИСКВАНИЯ:
- Завършено средно образование, висока езикова култура.
- Опит като продавач-консултант – поне 1 година.
- Умения за работа в екип.
- Комуникативност и инициативност.
- Сериозно отношение към работата.
- Владеене на английски език.
- Познаване спецификата на продажбите на луксозни стоки - дрехи и бижута.

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:
- Обучение според стандартите на продаваната марка.
- Работа в модерна среда с VIP клиенти и стока.
- Атрактивно възнаграждение.
- Трудов договор, съобразно българското законодателство.
- Служебно облекло, специално намаление за служители на компанията.
- Ваучери за храна.
- Процент от оборота за месеца (бонус) при преминаване на първоначалния срок на изпитване и постигане на определените търговски резултати.

Позицията не е подходяща за студенти редовно обучение.

След предварителен подбор по документи, избраните кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност и при спазване на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Средно

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Дата:

11.05.2018

Организация:

Еф Еф Груп България ЕООД

Повече информация за Еф Еф Груп България ЕООД може да получите ТУК