ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ

Mагазин за парфюми от верига парфюмерии в центъра на Пловдив търси да назначи усмихнати и ентусиазиран ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ за продажба на парфюми.

Отговорности:
- Осигуряване на отлично обслужване на клиентите
- Работа с касов апарат
- Усмихнато представяне на парфюмите и познаването им
- Поддръжка на чистотата в обекта

Ние Ви предлагаме:

- Фирмено обучение
-Млад и позитивен колектив
- Коректно отношение

За контакти:
- изпращайте актуална автобиография, придружена със СНИМКА на e-mail: albenacankova83@gmail.com
тел за контакти: - 0877 125 139

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Профил:

Специални умения:
Изисквания към кандидатите: - Добри комуникативни умения и ориентация към клиента - Организираност и точност при изпълнение на задълженията - Умения за работа в екип - Отговорност и коректност - Знание и комуникация на английски език с чуждестранни клиенти Е ПРЕДИМСТВО

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

София, Симон 138

Дата:

12.06.2021

Организация:

Djom ltd

Детайли за организацията:

Повече информация за Djom ltd може да получите ТУК