Продавач консултант

Еф Еф Груп България ЕООД е официалният представител за страната на американския спортен гигант NIKE, както и на марките Folli Follie, Juicy Couture, Converse, UGG, Polo Jeans и Helly Hansen, управляващ верига от 25 магазина в гр. София и страната.
За нашия магазин за луксозни дрехи Collective в Paradise Center търсим персонал.

ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Посреща и обслужва клиенти в търговския обект според фирмените изисквания.
- Притежава отлични познания за предлаганите продукти, тяхната наличност и подредба в склада и консултира клиентите за качествата им.
- Информира клиентите за характеристиките на стоките, в това число състав, опаковка, поддържане, цена и количество.
- Поддържа търговския вид и хигиената на работното си място.
- Аранжира стоките на щанда и витрините според получените указания от прекия си ръководител.

ИЗИСКВАНИЯ:
- Завършено средно образование, висока езикова култура.
- Опит като продавач-консултант – поне 6 месеца.
- Умения за работа в екип.
- Комуникативност и инициативност.
- Сериозно отношение към работата.
- Владеене на английски език.
- Познаване спецификата на продажбите на луксозни облекла.

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:
- Обучение според стандартите на продаваната марка.
- Работа в модерна среда с VIP клиенти и стока.
- Атрактивно възнаграждение.
- Трудов договор, съобразно българското законодателство.
- Служебно облекло, специално намаление за служители на компанията.
- Ваучери за храна.
- Процент от оборота за месеца (бонус) при преминаване на първоначалния срок на изпитване и постигане на определените търговски резултати.

Позицията не е подходяща за студенти редовно обучение.

Моля изпращайте CV със снимка на български език.

След предварителен подбор по документи, избраните кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички кандидатури ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност и при спазване на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Профил:

Специални умения:
- Завършено средно образование, висока езикова култура. - Опит като продавач-консултант – поне 6 месеца. - Умения за работа в екип. - Комуникативност и инициативност. - Сериозно отношение към работата. - Владеене на английски език – минимум ниво Advanced. - Познаване спецификата на продажбите на луксозни облекла.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Дата:

11.05.2018

Организация:

Еф Еф Груп България ЕООД

Повече информация за Еф Еф Груп България ЕООД може да получите ТУК