Търговец - термовизионна техника

Описание

ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
• Задълбочено познаване на продуктите на фирмата;
• Технически и търговски консултации;
• Организиране и провеждане на технически срещи и презентации;
• Сътрудничество и развиване на дистрибуторската мрежа;
• Поддържане и развитие на професионални отношения с настоящите и потенциални
нови клиенти на фирмата;
• Подпомага клиентите в изготвянето на поръчки;
• Приема и обработва клиентски поръчки;

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
• Познания в областта на инфрачервената термография;
• Диплома за висше образование в някоя от посочените области "Електротехника", „Електроника” или „Автоматизация”;
• Търговски опит и добри умения за водене на преговори;
• Добри компютърни познания – Microsoft Office;
• Свидетелство за управление на МПС, категория “В”;
• Организационни способности и способности за презентиране;
• Да работи добре в екип;

ПРЕДИМСТВА НА КАНДИДАТИТЕ:
• Владеенето на английски език е предимство
• Опит на поидобна позиция.

ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:
При постъпване на работа Вие ще придобиете професионален опит в бързоразвиваща се
българска компания и ще бъдете важна част от динамичен, ефективен и успешно развиващ се колектив.
Компанията предлага атрактивно възнаграждение и непрекъснато съдействие за лично и
професионално развитие.
Добри условия на труд
Дългосрочни трудови отношения

ВЪЗНАГРАЖДЕНИЕ:
Атрактивно и мотивиращо заплащане, обвързано с резултатите.

ДОКУМЕНТИ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ:
CV
Мотивационно писмо

ПРЕДПОЧИТАН НАЧИН ЗА ПОЛУЧАВАНЕ НА ДОКУМЕНТИТЕ:
При проява на интерес за тази позиция, моля да изпратите автобиография и
мотивационно писмо.
Пълната конфиденциалност е гарантирана.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

ИНФОРМАЦИЯ ОТНОСНО РАБОТОДАТЕЛЯ

Име на фирмата: АСМ ООД

Индустрия/бизнес сектор: Енергетика, електротехника и телекомуникации

Допълнителна информация: АСМ ООД е българска търговска компания оторизиран
дистрибутор на FLIR /САЩ/, ЗМ /САЩ/, EATON /Германия/, AVE /Италия/, BAUR /Австрия/ и други

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:
"Електротехника", „Електроника” или „Автоматизация”

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 800 до 1200 лева на месец

Категория:

Промишлени продукти

Населено място:

Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Варна

Дата:

11.02.2016

Организация:

АСМ ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за АСМ ООД може да получите ТУК