Служителки/ли за ресторант към ОМВ Бензиностанция

ОМВ бензиностанция Белозем,намираща се на АМ Тракия 152км,търси служители/ки за ресторанта.
възстановяване на разхода за пътни до/от работното място!
Трудов договор с фирма Век 2007 ЕООД!

Изисквания към кандидатите:

Знания,умения и задължения:
- Комуникативни умения и клиентски-ориентирано поведение.
- Методичност, прецизност и точност при изпълнение на служебните задължения и поставените задачи.
- Нагласа за работа в екип
- Задължително е кандидатите да приложат снимка
-Навършени 18 г

Работи се на смени, при добро заплащане с допълнителни бонуси, при изпълнение на цели.

Задължения:
- обслужване на клиентите на бензиностанцията по стандарти на ОМВ
- активно предлагане на стоки и услуги
- грижа за добрия ред и вид на работното място

За информация се обадете на телефон:0886 800581

Кандидатурите се разглеждат при пълна конфиденциалност.
Моля,кандидатурата Ви да е придружена със снимка.

Личните Ви данни са защитени съгласно ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал

Трудово възнаграждение:

От 450 до 530 лева на месец

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. Пловдив, Гр.

Дата:

04.04.2016

Организация:

Век 2007

Детайли за организацията:

Повече информация за Век 2007 може да получите ТУК