Манипулант

Ние сме ФЬОНИКС Фарма - повече от 19 години на фармацевтичния пазар в България и част от фармацевтичния концерн PHOENIX Group – дистрибутор с традиции на европейския пазар със 155 дистрибуционни центъра, обслужващи повече от 70 000 клиента и поддържащ над 100 000 артикула в своята номенклатура.
Като част от PHOENIX Group ние имаме дългогодишна история и опит на надеждна компания с ясна визия за настоящето и бъдещето – да предоставяме добро обслужване, подкрепа, ценности и най-вече сигурност и добро отношение.
Стремежът ни е да осигурим първокласно обслужване на нашите клиенти и партньори. Нашата мисия е да „доставяме здраве”.

За склада ни в гр. София търсим:

МАНИПУЛАНТ

Изисквания към кандидатите:
- Ангажирани, съвестни служители с желание за работа в екип;
- Организираност, инициативност, лоялност.

Основни задължения:
- Набиране на поръчки в склад.

Ние предлагаме:
- Трисменен режим на работа;
- Динамична работна атмосфера;
- Социални добавки.

Предоставените от вас данни са лични и попадат под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.

Уведомяваме Ви, че ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Фармацевтични продукти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, ул. Околовръстен път 199А

Дата:

23.03.2016

Организация:

Phoenix Pharma

Детайли за организацията:

Повече информация за Phoenix Pharma може да получите ТУК