Търговски представител - алкохолни напитки- Пловдив

Easy Consult е водеща българска консултантска компания, специализирана в подбора, управлението и развитието на човешките ресурси.

За наш партньор - специализиран в производството на висококачествени вина, търсим Търговски Представител, който да се присъедини към екипа им.

Основни задължения:
Продажба на фирмени продукти на местни продавачи, търговци на дребно, използвайки солидни аргументи на потенциални клиенти;
Извършване на анализ на разходите, ползите и нуждите на съществуващи или потенциални клиенти с цел отговаряне на техните нужди;
Установяване, поддържане и развиване на положителни бизнес отношения и връзки с клиенти;
Ускоряване на разрешаването на проблемите с клиенти с цел получаване на максимално клиентско удовлетворение;
Постигане на договорените цели за продажби и резултати в рамките на графика.

Изисквания:
Опит в продажбите, за предпочитане в компании за FMCG;
Владеене на английски език - предимство (но не е задължително);
Компютърни умения;
Отлични комуникативни умения и умения за работа в екип.

Нашето предложение:
Професионално развитие, възможност за повишаване на квалификацията;
Бонусна система;
Модерно оборудване;
Разнообразна и интересна работа;
Работа в приятелска среда с опитен екип от специалисти.

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте и ни изпратете Ваша актуална автобиография.

Нашите услуги са напълно безплатни за кандидатите.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Бакалавър

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

12.10.2023

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК