Продавач консултант

Практикер е една от водещите компании за търговия на дребно със стоки от типа “Направи си сам”. До момента има отворени 9 хипермаркета в България – два в София, Пловдив, Варна, Плевен, Велико Търново, Русе, Бургас и Стара Загора.

С цел подобряване на нивото на обслужване на клиенти, компанията търси да назначи за хипермаркетите в гр. София:
ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ.

Продавач-консултантите са лицето на нашата компания и ние ценим колегите си на тази длъжност.
Ако продажбите за Вас са удоволствие и желаете да работим заедно, то Вашите отговорности ще бъдат следните:

- Професионално, приветливо и вежливо обслужване на клиентите ни;
- Определяне целта на посещението на клиента;
- Представяне убедително качествата на продуктите;
- Демонстриране на възможностите на продуктите в подкрепа на информацията, която предоставяте на клиентите;
- Предлагане на компетентно мнение по отношение на други продукти;

От Вас очакваме:
- Висока мотивация за обслужване на клиенти
- Търговски умения
- Комуникативност
- Активност за работа и обучение
- Лоялност
- Екипна съвместимост и адаптивност

Владеенето на чужд език и опитът като продавач-консултант са само предимства.

Ние предлагаме:
- Мотивиращо възнаграждение, обвързано с Вашите резултати и желанието Ви да се развивате в нашата компания
- Работа в престижна фирма с изградени стандарти на взаимоотношения, както с клиентите, така и със служителите
- Постоянно вътрешно-фирмено обучение
- Реални възможности за професионално развитие

Няма клиент, който да не заслужава Вашето внимание. Ако продажбите Ви мотивират, ние ще се радваме да станете част от нашия екип!

Задължително посочвайте референтния номер на позицията, за която кандидатствате.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Информацията, която ни предоставяте, е поверителна и попада под защитата на ЗЗЛД. Практикер ще я използва единствено за целите на подбора.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, Околовръстен път 265

Дата:

24.03.2016

Организация:

Практикер Ритейл ЕООД

Повече информация за Практикер Ритейл ЕООД може да получите ТУК