Търговец

Фирма занимаваща се с търговия с автомобилни продукти / масла, добавки,части и др./ за разширяване на търговската си мрежа търси Търговски представител / Търговец.

Отговорности:
- Отговаря за осъществяване на контакти с нови клиенти и стартиране на продажби
- Отговаря за изпълнение на поставените му задачи относно развитие на търговската мрежа, увеличаване на обемите от продажби и дистрибуцията в определен регион, развитие на асортимента
- Отговаря за поръчките /заявките / на клиентите, представя нови продукти и промоции
- Отговаря за доброто позициониране и наличности на стоките, които да влияят положително върху видимостта и обема продажби на стоките

Предлагаме:
- Служебен автомобил
- Служебен телефон
- Заплащане обвързано с резултатите

Професионални изисквания:

- Минимум средно образование
- Професионален опит – минимум 3г. в директните продажби / ex-van /
- Много добри търговски умения, подкрепени с постигнати добри резултати в миналото
- Отлични умения за презентации и комуникация с клиенти
- Способност за комбинативно мислене и бързо намиране на решения
- Мотивация за постигане на високи резултати
- Активно поведение на пазара
- Правоспособност за управление на МПС / чиста шофьорска книжка /
- Възможност за пътуване в страната
- Добри компютърни умения – Word, Excel, Internet,
- Добро познаване на конструкцията и експлоатацията на автомобила
- Способност за спазване на срокове и изпълнение на поставените му задачи

Ще се свържем само с кандидати, които отговарят на изискванията.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ж.к. Борово бл. 221

Дата:

26.09.2018

Организация:

Златен Меркурий ЕООД

Повече информация за Златен Меркурий ЕООД може да получите ТУК