ПРОДАВАЧ - КОНСУЛТАНТ

Бранд Massimo Zardi успешно предлага на пазара стилни мъжки и дамски обувки, чанти, кожени облекла и аксесоари от естествени материали. Компанията набира отговорни, мотивирани,общителни и енергични кандидати за длъжността Консултант продажби в магазин MASSIMO ZARDI .

ОТГОВОРНОСТИ:
- Консултиране и професионално обслужване на клиентите при избора на продукти в магазина, презентиране характеристиките и предимствата на предлаганата стока;
- Поддържане на търговки вид на стоките, следене за наличности и коректно попълнени информационни етикети;
- Подредба и аранжиране на търговска зала и витрини;
- Получаване и обработка на стока;
- Грижа за хигиената в обекта;
- Оформяне на документи за движението на стоковите наличности, работа с първични счетоводни документи;
- Работа със складова програма и MS Office;
- Материална и финансова отговорност, работа с парични средства;
- Участие в регулярни инвентаризации;

ИЗИСКВАНИЯ:
- Предишен опит на същата или подобна позиция –минимум 1 година;
- Способност за работа в екип,организираност;
- Отлични комуникативни и презентационни умения;
-Отговорност и високо ниво на самодисциплина;
- Компютърна грамотност,умения за работа с касов апарат и постерминал;
- Завършено средно или висше образование;
- Ефективност и прецизност при изпълнение на поставените задачи;
- Владеенето на английски език е предимство.

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Гарантирано месечно възнаграждение и % от оборота;
- Коректно заплащане и дългосрочна заетост;
- Работно време по утвърден график;
- Трудов договор и осигуровки на пълен работен ден;
- Въвеждащо обучение и периодични обучения за повишаване на квалификацията;
- 5 дневна работна седмица;

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете вашето CV с актуална снимка.

С всички одобрени кандидати ще се свържем за провеждане на индивидуална среща.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 700 до 900 лева на месец

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Дата:

11.05.2016

Организация:

Айлайн Дизайн

Детайли за организацията:

Повече информация за Айлайн Дизайн може да получите ТУК