ПРОДАВАЧ КОНСУЛТАНТ

Май Маркет e търговска верига, предлагаща на клиентите уникално разнообразие от бързооборотни стоки на конкурентни цени в локации близо до клиента. Магазините се отличават с неповторима атмосфера, богато разнообразие и качество на конкурентни цени.
Мотото на компанията: „Всеки ден с мисъл за вас!” е насочено не само към клиентите, но и към персонала, защото ние умеем да ценим лоялните служители и полагаме грижи за тях и кариерното им израстване!
За четири години успяхме да открием и присъединим към веригата 40 обекта с над 400 работни места на територията на области Варна и Добрич, но вярваме, че най-доброто тепърва предстои!
Ако вие сте усмихнат, Ако вие сте усмихнат, енергичен и позитивен човек с желание за работа в динамична среда и комуникацията с клиенти ви доставя удоволствие, предлагаме ви да се присъедините към нашият екип!

ПРЕДЛАГАМЕ:
- Работа по график 2/2. Два работни, два почивни;
- Коректност в отношение и заплащане;

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Работа на каса;
- Зареждане и аранжиране на стока;
- Следене за срокове на годност;
- Работа по установени вътрешнофирмени стандарти;

ИЗИСКВАНИЯ:
- Много добри комуникативни умения;
- Бързина и сръчност, умения за работа в екип;
- Желание за дългосрочен ангажимент;
- Опит в магазин за хранителни стоки е предимство;

Ако обявата представляв интерес зя вас, моля кандидатствайте изпращайки автобиография.
Ще се свържем само с одобрените след предварителна селекция кандидати.
Личните ви данни са защитени по смисъла на ЗЗЛД

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Хранителни продукти

Адрес:

гр. Варна, ж.к. "Възраждане", ул. "Здравко Чакъров 9

Дата:

01.04.2016

Организация:

Май Маркет АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Май Маркет АД може да получите ТУК