Работник в склад-продавач консултант

ЕМ ДЕ Електроникс" набира за обектите си служители на длъжност:
Склададжия-продавач консултант на климатична и соларна техника
Задължения
- Приема /получава и издава материали /стоки;
- Обработва заявки за материали;
- Води картотека на складовите наличности, издадените и приетите материали;
- Товари и разтоварва стоки;
- Подрежда и сортира складовите наличности по групи;
- Инвентаризира склада;
- Извършва документална обработка на складов софтуер;
- Контролира транспорта и логистиката по пристигането и експедирането на стоките и др.

Изисквания
- Средно образование;
- Компютърна грамотност - Word, Excel, Интернет; предимство е владеене и опит в работата с ПП Work Flow;
- Свидетелство за управление ще се счита за предимство;
- Умение за работа в екип, комуникативност, лоялност, високо ниво на организираност, гъвкавост, прецизност, способност за работа под напрежение.

Фирмата предлага
- Трудов договор;
- Стимулиращо възнаграждение;
- Постоянна и дългосрочна работа.

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете ни актуална автобиография.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички получени документи са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат разглеждани само за нуждите на подборната процедура.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 550 до 550 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Стара Загора

Дата:

02.04.2016

Организация:

ЕМДЕ Електроникс

Детайли за организацията:

Повече информация за ЕМДЕ Електроникс може да получите ТУК