Ресторантски работник

Компанията SUBWAY® е най-голямата верига за бързо хранене по брой ресторанти в света и най-бързо развиващата се в България. У нас веригата присъства с над 30 ресторанта в София, Пловдив, Варна, Бургас, Слънчев бряг и Златни пясъци. SUBWAY® ресторантите предлагат разнообразие от вкусни сандвичи и салати, прясно приготвени пред очите и според вкуса на всеки клиент, като са познати в целия свят със своите 15- и 30-сантиметрови събове.

А сега ресторанти SUBWAY® имат една добра и една още по-добра новина за теб! Добрата е, че веригата търси нови попълнения в екипа си от Сандвич артисти. А още по-добрата новина е, че ти предлагаме:

- работа в световно призната компания;
- безплатно вътрешнофирмено обучение;
- достъп до безплатни курсове в онлайн университета за служители на SUBWAY®;
- гъвкаво работно време, според твоята заетост;
- конкурентно възнаграждение, обвързано с отработените часове;
- трудови и социални осигуровки;
- възможност за натрупване на опит и знания, и израстване в йерархията на ресторанта (Сандвич Артист – Старши Сандвич Артист – Шифт Мениджър - Мениджър)

Ако:
- си свеж и умееш да се усмихваш;
- имаш нужда от допълнителни доходи;
- обичаш работата в екип;
- търсиш начин да съчетаеш успешно образованието с работата;
- искаш възможност за развитие.

…то имаш реалния шанс да се присъединиш към екипа на SUBWAY® и да положиш основите за своето успешно бъдеще.

В случай че кандидатурата ти е успешна, твоите задължения ще включват:
- подготовка на свежи сандвичи и салати;
- поддръжка на оборудването в ресторанта;
- спазване на санитарно – хигиенните условия за работа;
- обслужване на клиенти.

Ако проявяваш интерес към позицията, изпрати своето CV, като кликнеш върху бутона по-долу.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Хранителни продукти

Адрес:

бул. Патриарх Евтимий 49

Дата:

04.04.2016

Организация:

Брандс Мениджмънт ЕООД

Повече информация за Брандс Мениджмънт ЕООД може да получите ТУК