Търговски представител на учебни помагала в училищата

DUCA PRINT Ltd. е динамично развиваща се търговска компания, упражняваща дейност в областта на образованието на международен равнище. Занимаваме се с изработване, произвеждане, представяне и разпространяване на помощни учебни материали, предназначени за начални училища и детски градини.
Ние от EDUCA PRINT се стремим да внасяме в дома на съвременното семейство необикновени книжни издания, които допринасят за моралното израстване на децата, като ги правят по-умни, по-любезни и по-добри.
Стараем се да им предадем традиционните ценности и идеали като им предоставяме издания, с помощта на които се учат под формата на игра.
Отговорности и задължения:
- Създава, поддържа и развива търговски отношения с учебни заведения
- Комуникира с директори и учители
- Презентира и продава образователни и занимателни материали в училища и детски градини

Професионални изисквания:
- Завършено средно/висше образование
- Компютърна грамотност - общи познания за работа с Excel, Word; Skype
- Шофьорска книжка кат. В и готовност за активно пътуване
- Собствен автомобил
- Опит на същата или подобна длъжност (препоръчително, но не задължително)
/ Tази позиция е подходяща и за студенти
Подходяща за завършили висше образование с малък или без опит/

Личностни изисквания:
- Самостоятелност
- Отлични организационни умения
- Отлични комуникативни умения
- Отговорност към поетите ангажименти
- Приятно излъчване - позитивна и усмихната личност

Предлагаме:
- Възможност за професионална реализация и развитие в утвърдена и стабилна компания
- Атрактивно заплащане
- Динамична и интересна работа

Ако желаете да се присъедините към нашата компания, моля изпратете автобиографията си с актуална снимка. Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално. Благодарим на всички кандидати за проявения интерес. Ще се свържем само с тези от вас, които са предварително одобрени.
Централен офис
EDUCA PRINT Ltd.
Зборов, 635
023 03 Зборов

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Друг

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 400 до 1200 лева на месец

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Хасково

Дата:

04.04.2016

Организация:

Educa Print Slovakia

Повече информация за Educa Print Slovakia може да получите ТУК