Продуктов специалист Металообработваща техника

Евромаркет е най-голямата търговско-инженерингова компания за индустриално оборудване и строителна техника в България.

Евромаркет Металообработваща техника е направление в рамките на Евромаркет Груп и предлага:
• Машини за огъване и рязане на листов материал;
• Портални машини за разкрой на листов материал;
• Вал-машини за огъване на листов материал;
• Листоформоващи машини за производство на въздуховоди;
• Фибролазерни, щанцови машини и системи за автоматично огъване;
• Ръчни и електро-механични абканти и гилотини;
• Щанцоващи инструменти;
• Инструменти за абканти;
• Консумативи за плазмено, лазерно и водно рязане.

Във връзка с разрастване на дейността Евромаркет търси Продуктов специалист Металообработваща техника.

Отговорности:
• Дава решения за реализация на продуктовата гама;
• Разширява клиентската база, работейки чрез търговски специалисти и персонално с крайни клиенти;
• Отговаря за маркетинговата дейност и търговския резултат на продуктовата гама;
• Комуникира с доставчика по всички въпроси, свързани с реализацията на продуктите;
• Отговаря за трансфера на know how от доставчика към търговските специалисти и клиентите, осъществява продуктови и търговски обучения.

Изисквания:
• Висше техническо или икономическо образование;
• Най-малко 2 години опит в В2В продажби;
• Много добро ниво на владеене на английски език, писмено и говоримо;
• Търговският опит с клиенти от секторите енергетика, химическа промишленост, минно дело е предимство;
• Шофьорска книжка и готовност за чести пътувания в страната.

Компанията предлага:
• Работа в голяма и утвърдена компания;
• Обучения на място и в чужбина, начално продуктово обучение; възможности за професионално развитие;
• Динамична, отговорна и разнообразна работа;
• Работа в екип от професионалисти;
• Развиващо се възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати.

Ако описаната позиция отговаря на Вашия опит и професионални интереси, моля изпратете автобиография и снимка.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани в пълна конфиденциалност и само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Данните, които предоставяте доброволно, са лични данни по ЗЗЛД и подлежат на специална защита. Ние поемаме ангажимента да ги опазваме, съхраняваме и използваме само във връзка с регистрирането на Вашата кандидатура за работа.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:
Висше техническо

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Продажби - продавачи и помощен персонал
Нехранителни продукти
Промишлени продукти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, Казичене, ул. Околовръстен път 454

Дата:

12.04.2016

Организация:

Евромаркет Груп АД

Повече информация за Евромаркет Груп АД може да получите ТУК