Шофьор Доставчик

Фирмата се занимава с дистрибуция на замразени храни: сладолед "Изида", сладолед „Марс”.
Във връзка с разширяване на дейността си фирмата търси шофьор за гр.София и региона.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

* работи с търговски представител.
* Поддържа контакт с търговските обекти в поверения му район, както с настоящи, така и с потенциални клиенти.
* Следи за наличностите и добрата дистрибуцията на фирмените продукти в обектите.
* Осъществява директни продажби.
* Съгласува с прекия си ръководител списъка на клиентите и актуализацията му.
* Изпълнява набелязаните обеми за продажба и набелязаните цели за дистрибуция.

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:
* валидно психологическо изследване
* професионална компетентност
* образование:Средно
* честност, лоялност
* комуникативност
* познаване на търговската мрежа в София и региона
* свидетелство за управление на МПС (категория „С” ) .
* професионален опит: трудов стаж на същата или сходна позиция (предимство).
* умения за водене на преговори с клиенти, търговски нюх и силна мотивация за кандидатстваната позиция.

ПРЕДЛАГАМЕ ВИ:

* интересна и предизвикателна работа в сериозна и бързо развиваща се компания.
* възможности за професионално развитие и изява.
* конкурентно заплащане и допълнителни социални придобивки.

Ако сте заинтересован от тази професионална възможност, моля изпратете Ваше CV с актуална снимка.
Само ограничен брой кандидати, отговарящи на изискванията, ще бъдат поканени на интервю. Всички кандидати ще се третират в условията на стриктна конфиденциалност.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Продажби - продавачи и помощен персонал
Хранителни продукти

Населено място:

Гр. София

Дата:

05.05.2016

Организация:

"Изида Гал" ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за "Изида Гал" ЕООД може да получите ТУК