ПРОДАВАЧ КОНСУЛТАНТ/КА-БИЖУТЕРИЯ

За нов магазин на наш клиент,фирма с основна дейност внос и търговия с имитационна италианска бижутерия, търсим ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ/КА- със следните изисквания:

*Средно /висше образование
*Опит с клиенти в търговската сфера-задължителен
*Опит в продажба на бижута-предимство
*Лични качества на добър търговец придобити с опита
*Руски език-ниво комуникация с клиенти
*Английски език- ще се счита за предимство
*Интереси към модните тенденции в сферата
*Сериозно и позитивно отношение към работния процес
*Желание за дългосрочна заетост като продавач-консултант

Длъжностните задължения включват
-Аранжиране на стоката с усет за красота и добър търговски вид
-Консултиране на клиенти в зависимост от потребностите им
-Ежедневно отчитане на оборотни средства

Фирмата предлага
*РВ-10.00-19.00/почивка 14.00-15.00/
*РЗ-600 лв+2% от оборота
*Постоянна работа и отлични условия на труд
*Въвеждащо обучение в спецификата на работа

Автобиография и снимка на хартиен носител се подават ЛИЧНО в офиса на агенцията ул.Пейо Яворов 22
М.Иванова-0886/729786

Удостоверение за посредническа дейност по наемане на работа в Република България №1719/10.04.14

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Руски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

гр.Бургас ул.Пейо Яворов 22

Дата:

07.04.2016

Организация:

ЖАР-ММ ЕООД
Агенция за подбор на персонал