ПРОДАВАЧ - КОНСУЛТАНТ

"Флекс Джоб" ООД е агенция за осигуряване на временна заетост. Създадена по холандски модел, от 2006 година, се опитва да задоволява напълно нуждите както на своите клиенти, така и на всеки един кандидат, показал сериозно отношение и мотивация за работа.

За свой клиент, в сферата на търговията с луксозно бельо, "Флекс Джоб" ООД търси енергичен, отговорен и мотивиран служител, който има добри организационни умения и желание за гъвкаво работно време :)

НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

- да имат готовност за гъвкаво работно време;
- да имат отлични комуникативни умения;
- да са запознати с водещите политики за обслужване на клиенти;
- да са усмихнати, позитивни и отговорни към работата и колегите си;
- да имат завършено средно образование;
- владеенето на английски език ще се счита за конкурентно предимство, както и опитът на подобна позиция.

ОСНОВНИТЕ ЗАДЪЛЖЕНИЯ НА ДЛЪЖНОСТТА:

- познаване на всички артикули в търговските обекти и подържане на техния перфектен търговски вид;
- обслужване и консултиране на клиентите в търговския обект;
- издаване на касов бон, за всяка направена покупка;
- следене на наличността на артикулите.

КАКВО МОЖЕМ ДА ВИ ПРЕДЛОЖИМ:

- гъвкаво работно време и разнообрание в работното място
- мотивиращо възнаграждение;
- работа с млади и мотивирани хора, споделящи общи цели.

Ако сте комуникативен, амбициран и позитивен човек и обяванета от нас
позиция, представлява интерес за Вас, изпратете автобиография и снимка.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор и ние гарантираме, запозването на достойнството на всеки едни кандидат.

"Флекс Джоб" ООД притежава Удостоверение за извършване на дейност като предприятие, което осигурява временна работа с № 50, валидно до 06.06.2018 г.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Срок на заетост:
Сезонна

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Трудово възнаграждение:

От 450 до 650 лева на месец

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. Георги Бенковски 37, София 1000, София

Дата:

07.04.2016

Организация:

Flexjob

Детайли за организацията:

Повече информация за Flexjob може да получите ТУК