Търговец – оператор на вендинг автомати

Описание

Търговец – оператор на вендинг автомати с личен автомобил
Описание и изисквания :

„М&Z Consulting” е оператор на вендинг автомати за района на гр.София.
В момента имаме свободна работна позиция за длъжността „Търговец-оператор с личен автомобил”

Изисквания:

-Шофьорска книжка;
-Личен автомобил в чисто и добро техническо състояние;
-Комуникативност и динамичност;
-Организираност и отговорност;
-Умения за работа в екип;

Задължения:

-Извършване на периодично обслужване на кафе автомати и търсене на нови обекти;
-Обслужването се извършват учтиво и внимателно, изграждайки положителен образ пред клиента;
-Безопасно шофиране, съобразено с правилника за движение;
-За предимство ще се смята техническо образувание;

Нашето предложение:

- Работа във бързо развиваща се компания;
- Разчупено работно време;
- Конкурентно възнаграждение, заплащане обвързано с резултатите и личните постижения;
- Трудови и социални осигуровки;
- Фирмено обучение;

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Срок на заетост:
Почасова

Договор:
Граждански

Студенти/Стажанти, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Продажби - продавачи и помощен персонал
Хранителни продукти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. Никола Габровски 12, София 1000, Софийска

Дата:

12.04.2016

Организация:

"M&Z Consulting" Ltd

Повече информация за "M&Z Consulting" Ltd може да получите ТУК