РАБОТНИК СКЛАД И ЕКСПЕДИЦИЯ

Фирма "Дени Лайтинг" EООД , занимаваща се с търговия в сферата на осветителната техника и електроматериалите, търси да назначи работник склад и експедиция за търговската си база в гр. Бургас.

Задължения и отговорности:

- подпомага процеса по изпълнение на заявки от клиенти;
- експедиция на стока;
- подреждане на складови наличности;
- работа със складова програма - изходящи и входящи документи;
- материална отговорност
- изпълнява и други съпътстващи ежедневната му работа задачи;

Изисквания:

- средно образование, ел.специалност ще се счита за предимство;
- съвестно изпълнение на трудовите задължения;
- комуникативност и умения за работа в екип;
- познания в сферата на осветителните тела и консумативи

Фирмата предлага:

- динамична работа в млад екип;
- фирмено обучение;
- служебен транспорт до работното място намиращо се на 9 -ти км.
по пътя Бургас- София

За да кандидатствате по тази обява натиснете "Кандидатствай".
Контакт ще бъде осъществен само с одобрените по документи кандидати.
Разглеждат се само автобиографии написани на кирилица.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал, Административен персонал

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Бургас

Дата:

13.04.2016

Организация:

Дени Лайтинг ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Дени Лайтинг ЕООД може да получите ТУК