СТАЦИОНАРЕН ТЪРГОВЕЦ

Дени Лайтинг EООД притежава развита дистрибуторска мрежа в страната в сферата на осветлението, осветителните тела и ел.оборудването. Поради разширяване на дейността си търси да назначи стационарен търговец за Магазин "Светомаркет" в гр. Бургас.

ИЗИСКВАНИЯ:

- Знания в областта на ел.обзавеждането ЗАДЪЛЖИТЕЛНО
- Консултиране на клиенти, познавайки характеристиките на предлаганите стоки
- Осъществява движението на стока и следи съответните документи
- Работа със складова програма
- Изпълнение на заявки
- Отговорно отношение към поставените задачи и стремеж за постигане на високи резултати
- Умения за работа в екип
- Опит на подобна позиция е предимство

Отговорности:

- правилно движение на стоката
- бързо и прецизно изпълнение на заявки
- подреждане на поверен район и следене на наличностите
- консултации на клиента при покупка
- МОЛ

Предлагаме :

- Работа в млад и динамичен екип
- Коректно заплащане и в зависимост от постигнатите резултати
- Постоянна работа на 8 часово работно време в рамките 8 - 20:30 ч
- Работното време е по график

Ако смятате, че отговаряте на изискванията, натиснете бутона "Кандидатствай".
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на събеседване.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Бургас

Дата:

13.04.2016

Организация:

Дени Лайтинг ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Дени Лайтинг ЕООД може да получите ТУК