Сътрудник складова дейност

Търговска фирма занимаваща се с внос и продажба на продукти от сферата на осветлението и електроматериалите на българския пазар, търси да назначи за централната си база СЪТРУДНИК СКЛАДОВА ДЕЙНОСТ

Задължения и отговорности:

- материална отговорност
- подпомага процеса по изпълнение на заявки от клиенти;
- експедиция на стока;
- подготвяне на товарителници за куриерски пратки;
- фактуриране и касова отчетнос;
- изготвяне на справки и отчети;
- работа със складова програма - изходящи и входящи документи;
- изпълнява и други съпътстващи ежедневната работа задачи;

Изисквания:

- съвестно изпълнение на трудовите задължения;
- комуникативност и умения за работа в екип;
- познания в сферата на осветителните тела и консумативи;
- много добра компютърна грамотност
- умения за работа със складова програма

Допълнителна информация:

- Работното място се намира на 9-ти километър по пътя Бургас- София,
до където се ползва служебен транспорт
- Ще се разглеждат само автобиографии, написани на КИРИЛИЦА!

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Бургас

Дата:

13.04.2016

Организация:

Дени Лайтинг ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Дени Лайтинг ЕООД може да получите ТУК