Продавач- консултант

Дени Лайтинг ЕООД притежава развита дистрибуторска мрежа в сферата на осветлението, осветителните тела и ел.
оборудването и търси да назначи
Продавач- консултант за магазина си в гр. Пловдив

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА:
* Знания в областта на ел.обзавеждането задължително
* Компютърни умения /MS Office, Internet
* Представителност и висока мотивация за работа
* Способност за работа в екип, коректност, толерантност
* Умения за водене на преговори и презентиране, установяване и поддържане на контакти с клиентите
* Наблюдателност, отговорност, организационни способности и умения за вземане на адекватни и своевременни решения

ОТГОВОРНОСТИ:
* Извършва продажби към клиенти
* Организира и съхранява пълната информация за клиентите на фирмата.
* Изготвя оферти по запитване
* Помага в развитието и организира мрежата за продажби на клиентите в района
* МОЛ
* Изготвя отчети за дейността

ПРЕДИМСТВО:
* Опит в продажбите като търговски представител би се считал за предимство, както и познания в областта на осветлението и електротехниката.

В случай, че предложението ни Ви е заинтересувало, натиснете бутона "Кандидатствай" и изпратете актуално и подробно CV.

Единствено одобрените кандидати ще бъдат допуснати до интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Пловдив

Дата:

14.04.2016

Организация:

Дени Лайтинг ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Дени Лайтинг ЕООД може да получите ТУК