Търговски представител

Търговска фирма, притежаваща развита дистрибуторска мрежа в сферата на осветлението, осветителните тела и ел. оборудването търси да назначи:
ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ за гр. Велико Търново

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА:
* Средно или висше образование
* Представителност и висока мотивация за работа
* Отлични умения за делово общуване
* Умения за водене на преговори и презентиране
* Компютърни умения /MS Office/
* Шофьорска книжка кат. В
* Възможност за интензивни пътувания в повереният регион
* Познания в областта на осветлението и електротехниката
* Руски и Английски език /предимство/

ОТГОВОРНОСТИ:
* Активно предлага продуктите на фирмата и работи постоянно за увеличаване на продажбите
* Изгражда, поддържа и развива трайни партньорски взаимоотношения с клиенти на фирмата в повереният регион
* Развива и разширява търговската дейност на фирмата
* Спазва фирмената политика и отчетна дисциплинираност
* Анализира състоянието и тенденциите в развитието на пазара
* Следи развитието на конкурентите и систематизира информацията от пазара

В случай, че предложението ни Ви е заинтригувало, натиснете бутона "Кандидатствай" и изпратете:
* Актуална автобиография;
* Актуална снимка;

Единствено одобрените кандидати ще бъдат допуснати до
интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Велико Търново

Дата:

14.04.2016

Организация:

Дени Лайтинг ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Дени Лайтинг ЕООД може да получите ТУК