Продавач - консултант

Описание

Магазин за кафе,цигари и алкохол в кв.Дианабад
търси отговорен, енергичен и усмихнат служител.
Предлагаме топли напитки,бързооборотни пакетирани стоки,насипни ядки ,фреш.

Вашите отговорности:
• Посрещане, обслужване и изпращане на клиентите.
Даване на заявки на дистрибуторите;
• Получаване и подреждане на стоката в търговската и складовата част на магазина;
• Работа с касово оборудване и платежни средства;
• Ежедневно почистване на работното място и съответното оборудване;
• Отлично познаване и спазване на всички вътрешни процедури;

От кандидатите очакваме:
• Отлично обслужване на клиентите на магазина;
Бързина и ефективност;
• Отлични комуникативни способности;
• Отговорност и изпълнителност към своите задължения.
• Способност за работа под напрежение;
• Енергичност, бързина и организираност по време на работа.
• Коректност и учтивост към клиентите.

Работа с 2 кафемашини, ръчна преса за фреш,кантар и компютър.

На работното място не се пуши.
Работата е интензивна.
Желателно е кандидата да има опит в тази сфера.

Предлагаме коректни трудови отношения. Трудов договор и осигуровки .

Работно време: от Понеделник до Петък 7:00-19:00
Събота и Неделя почивни дни

Заплащане 800 до 1000лв/месец (200 до 250лв на седмица)

Кандидатите да изпращат автобиография със снимка.

Магазина се намира на ул.Апостол Карамитев N: 2А ( зад Търговска Лига)
телефон за връзка 0877 222-461

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 800 до 1000 лева на месец

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Дата:

17.04.2016

Организация:

КРЕДЖОНИ ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за КРЕДЖОНИ ЕООД може да получите ТУК