МЕНИДЖЪР ПРОДАЖБА НА ПОЛИПРОПИЛЕН

Описание

Задължения и отговорности:
- осъществява контакти със съществуващи и нови клиенти с цел реализиране на продажби на полипропилен, мастърбачи, пълнители, материали и др.;
- отговаря на запитвания на клиенти и проследява изпълнението на заявките;
- участва в изготвянето на оферти и представянето на продуктите
- отговаря за обслужването и разширяването на мрежата от клиенти на фирмата;
- познава, следи и анализира пазара на полипропилен, полиетилен, пълнители, мастърбачи и материали;
- изготвя справки и отчети за дейността.
Изисквания:
- висше образование /висше химическо или средно химическо образование се счита за предимство/;
- опит в продажбите на химически или индустриални продукти - минимум 6 години;
- умения за водене на преговори;
- комуникативност и презентационни умения;

Предлагаме:
- предизвикателна и динамична работа
- работа в професионален екип;
- отлично възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати.
- възможности за развитие.
Документи за кандидатстване: подробна трудова автобиография с актуална снимка.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Конфиденциалността е гарантирана.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Руски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Бул. "Мария Луиза" 11, София 1000, Софийска

Дата:

17.05.2016

Международна компания за развитие на туризъм и недвижими имоти