Продавач - консултант

Описание

За нас:
“Golden curls” е дистрибутор на професионални козметични продукти, уреди и аксесоари с грижа за косата, предназначени за продажба на клиенти.

Основната дейност на фирмата е насочена главно към продажбата, предлагането и запознаването на клиентите с продуктите, които са нови за българския пазар. Търси да назначи амбициозни и мотивирани млади хора с познания и опит в сферата на продажбите, които да работят с професионалните козметични продукти предлагани от фирмата, срещу добро заплащане.

Основни задължения и отговорности на длъжността:

- Посреща и обслужва клиентите с приветливо, добронамерено и позитивно поведение;
- Да бъде в максимална степен полезен на клиентите: дава пълна информация за услугите и продуктите които се предлагат; предлага им варианти за използване на продуктите с цел предоставяне на оптимален избор;
- Има познания в използването на уреди и продуктите за коса. Прави демонстрации и прически на място по желание на клиента;
- Работи внимателно и сръчно;
- Изпълнява други задължения свързани с работата му;

Основни изисквания:

- Завършено средно образование;
- Опит в областта на продажбите и предлагането;
- Свободно говорим англииски език;
- Комуникативност, амбициозност, съобразителност, умения за работа с клиенти, умение за самостоятелна работа и работа в екип.

Фирмата предлага:
- Динамична работа на смени в млад и амбициозен екип;
- Обучение и запознаване с продуктите;
- Трудов договор;
- Заплата + процент от продажбите
- Атрактивна бонусна система
- Покриване на транспортни разходи до и от работното място.

Очакваме вашите документи (автобиография и актуална снимка) Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език, Руски език

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 500 до 1200 лева на месец

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

27.05.2016

Организация:

Golden Concept EOOD

Повече информация за Golden Concept EOOD може да получите ТУК