Продуктов Мениджър- София

Повече от 15 години Изи Консулт e доверен партньор в предоствянето на персонализирани решения за подбор и управление на персонал. Стремежът ни да бъдем близо до всички участници в процесите и да отговорим на индивидуалните нужди на всеки клиент ни подтикна да изградим национално и международно присъствие в четири държави с офиси в София, Пловдив, Варна, Бургас, Шумен, Крайова, Белград и Франкфурт.

Като лидер на пазара, ние постоянно проучваме най-новите тенденции в света на човешките ресурси, водени от мисия ни - да изграждаме дълготрайни партньорства с нашите клиенти, кандидати и служители.

За един от нашите партньори, една от най-разпознаваемите и популярни вериги за козметика и битова химия, търсим Продуктов Мениджър.

Задължения и отговорности:
Договаря и менажира маркетинговата дейност на компанията (акции, рекламни листовки, програми за лоялност);
Анализира и контролира продажбите и запасите на компанията;
Следи и анализира тенденциите и развитието на пазара;
Активно търси нови брандове и доставчици и участва във воденето на търговски преговори с различни фирми и доставчици;
Представя продуктите по каталога на компанията пред настоящи и бъдещи клиенти.

Изисквания към кандидатите:
2-3 години опит в областта на търговията и доставките в бързооборотния сектор;
Висше икономическо образование или друго релевантно;
Отлично ниво на Английски език (B2-C1);
Отлична компютърна грамотност;
Организираност и отговорност в изпълнението на задачите.

Клиентът ни предлага:
Конкурентно възнаграждение;
Допълнително здравно осигуряване;
Мултиспорт карта;
Допълнителни отстъпки в търговските обекти на компанията;
Личен асистент, който подпомага с оперативните задължения.

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте и ни изпратете Ваша актуална автобиография.

Нашите услуги са напълно безплатни за кандидатите.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Бизнес /консултантски услуги
Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

28.04.2021

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК