Регионален Търговски Мениджър- Велико Търново

Повече от 17 години Изи Консулт e доверен партньор в предостaвянето на персонализирани решения за подбор и управление на персонал. Стремежът ни да бъдем близо до всички участници в процесите и да отговорим на индивидуалните нужди на всеки клиент ни подтикна да изградим национално и международно присъствие в четири държави с офиси в София, Пловдив, Варна, Бургас, Шумен, Крайова, Белград и Франкфурт.

Като лидер на пазара, ние постоянно проучваме най-новите тенденции в света на човешките ресурси, водени от мисия ни - да изграждаме дълготрайни партньорства с нашите клиенти, кандидати и служители.

За един от нашите клиенти - известен бранд в сферата търговията, търсим на назначим опитен и мотивиран Регионален Търговски Мениджър.

Задължения и отговорности:
Управлява и планира ежедневната оперативната дейност в поверения му регион.
Изготвя стратегия за обучение на служителите в търговските обекти;
Провежда регулярни срещи с екипа си за поставяне/разпределение на задачи и получаване на обратна връзка.
Ръководи управители и персонал във всички търговски обекти за които отговаря;
Отговаря за откриването на нови търговски обекти на фирмата.
Изисквания към кандидатите:
Висше образование;
Професионален опит в сферата на търговията с дрехи и обувки се счита за предимство;
Активен шофьор;
Свободното владеене на английски език – писмено и говоримо;
Опит в подбора и управлението на търговски екип;
Проактивност, коректност, отговорност към поставените задачи.
Като част от екипа, ще получиш :
Много добро възнаграждение и бонусна система;
Активна политика за обучения и повишаване на професионалните компетенции;
Динамична работна среда в креативен и млад екип;
Коректност в трудовите правоотношения и постоянен трудов договор;
Служебен автомобил, компютър и мобилен телефон;
Спортна карта.
Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте и ни изпратете Ваша актуална автобиография.

Нашите услуги са напълно безплатни за кандидатите.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 392/02.03.2022 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. Велико Търново, Гр. Велико Търново

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

23.08.2022

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК