Търговски специалист - строителни инструменти и машини за гр. Стара Загора

Евромаркет е най-големият доставчик на строителна техника и индустриално оборудване в България. Компанията има офиси във всички големи градове в страната и е представител на световни лидери като

- BOSCH - професионални електроинструменти
- SDMO - преносими генератори
- PUTZMEISTER - Машини за полагане на мазилки и замазки
- ENAR - техника за обработка на бетон
- GÖLZ - диамантено - пробивна и режеща техника и консумативи
- YALE - подемни и теглещи съоръжения
- AMMANN - малка строителна механизация
- MASTER - индустриални отоплители и професионални изсушители
- MUNGO - крепежни елементи

Компанията търси да назначи Търговски специалист - строителни инструменти и машини за регионалния офис в гр. Стара Загора.

Отговорности:
• Поддържа контакт с настоящи и нови клиенти, като ги консултира при избора им на продукти и решения.
• Разширява клиентската база, намира нови клиенти.
• Изготвя оферти, води търговски преговори, сключва сделки.
• Следи за висококачествено обслужване на клиентите и поддържането на коректни бизнес отношения с тях.
• Изготвя седмични отчети за дейността си.

Изисквания:
• Висше инженерно или икономическо образование
• Опит в активните продажби
• Търговският опит с клиенти от сферата на строителството или познанията за продуктовата група са предимство
• Шофьорска книжка и готовност за чести пътувания в региона
• Владеене на английски език на работно ниво

Търсим само кандидати, мотивирани за дългосрочна работа.

Ще бъдете успешен на тази позиция, ако:
• Харесвате активна търговска дейност при клиента
• Можете свободно и естествено да правите първата крачка, да убеждавате
• Умеете да работите в корпоративна структура и като част от екип.

Компанията предлага:
• Работа в голяма и стабилна компания с водещи позиции
• Продуктови и търговски обучения; начално обучение
• Възможности за професионално развитие
• Предизвикателна и разнообразна работа
• Работа в сплотен и приятелски екип от професионалисти
• Много добро възнаграждение, служебен автомобил и телефон

Ако описаната позиция отговаря на Вашия опит и дългосрочни професионални интереси, моля изпратете автобиография и снимка.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани в пълна конфиденциалност и само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Данните, които предоставяте доброволно, са лични данни по ЗЗЛД и подлежат на специална защита. Ние поемаме ангажимента да ги опазваме, съхраняваме и използваме само във връзка с регистрирането на Вашата кандидатура за работа.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:
висше техническо или икономическо

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Нехранителни продукти
Промишлени продукти

Населено място:

Гр. Стара Загора

Адрес:

София, Казичене, ул. Околовръстен път 454

Дата:

19.08.2016

Организация:

Евромаркет Груп АД

Повече информация за Евромаркет Груп АД може да получите ТУК