Търговски представител – ОВК продукти

Ние сме българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешки ресурси.

Във връзка с разрастването на търговската дейност на наш клиент – водеща компания в сектора, търсим да привлечем в екипа амбициозен и креативен търговец на ОВК инсталации .

Предлагаме Ви:

- Постоянна работа с регламентирано работно време

- Фиксирано месечно възнаграждение и допълнителни бонуси обвързани с постигнатите лични резултати ;
- Отлични условия на труд в атмосфера на уважение и лоялност;
- Възможност за старт без опит.

От Вас очакваме:

Висше Инженерно Образование - в областта на Топлотехниката е сериозен плюс.
Валидна шофьорска книжка и готовност за активно пътуване;
Опит в сферата на Топлотехниката, Климатизацията, ВиК или Строителството- предимство.
Позитивизъм и мотивицаия ;
Добра комуникативност ипрезентационни умения;

Отговорности и задължения :

- Активно търсене и привличане на нови клиенти, поддръжка на клиентската база
- Компетентно презентиране на продуктите на фирмата в определения регион.

- Администриране на търговската документация и отчетност, свързани с постигнатите резултати.

Ако предложението представлява интерес за Вас, моля, изпратете ни автобиография и актуална Ваша снимка.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Благодарим Ви!

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 1504/ 29.08.2012 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа, валидно до 29.08.2017 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1600 лева на месец

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

08.11.2016

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал