Търговец на товарни автомобили Мерцедес-Бенц

Фирмената група на Балкан Стар/Бетц България се фокусира върху възможностите за клиента да открие всичко на едно място – пълно решение за мобилността. Това, което групата предлага, е базирано на опита, всеобхватно решение и отговор на всички автомобилни въпроси – от продажбата и следпродажбеното обслужване през финансирането до обратното изкупуване на употребяваните автомобили. Марките автомобили, които представлява, са Мерцедес-Бенц, Мицубиши, Джийп, Фузо, Сетра, Рено, Дачия, Фиат и Алфа Ромео.

Ако търговията е в кръвта Ви, а автомобилите са Ви слабост.
Ако вярвате, че няма непреодолими препятствия, а само избор на правилна тактика.
Ако смятате себе си за оригинален, предприемчив и целенасочен,
продължете да четете :-), защото ние търсим Вас:

Основни отговорности за позицията:
- Наблюдение и анализ на пазара
- Презентиране на фирмените продукти и услуги
- Активно търсене и консултиране на клиенти
- Изготвяне на оферти и договори
- Проследяване на плащанията
- Мениджмънт на удовлетвореността на клиента
- Ежедневна работа със специализирани софтуери – CRM модул (SAP) и МBKS

Подходящият кандидат:
- Е с предишен опит – минимум 2 години в директни продажби
- Има завършено висше икономическо или техническо образование (предимство – с автомобилна насоченост)
- Комуникативен и упорит е, гъвкав и дипломатичен
- Е с комбинативна мисъл и умее да се аргументира
- Владее много добре (писмено и говоримо) английски или немски език
- Има технически познания за устройство на автомобил
- Притежава шофьорска книжка, категория Б и нагласата за чести пътувания в Западна България
- Работи с MS Office

Предимствата за Вас:
- Ще имате свободата да увеличавате допълнително размера на възнаграждението си, в зависимост от постигнатите резултати
- Ще бъдете обучавани според стандартите на концерна Даймлер АД (производител на автомобили с марка Мерцедес-Бенц) в България и чужбина
- Ще имате ежедневен досег до едни от най-популярните и желани марки автомобили в света
- Ще работите в екип от професионалисти в своята област на пълен работен ден и трудов договор
- Ще придобиете познания при работа със специализирани софтуерни продукти (SAP, MBKS и др.)

Ако предложението провокира интереса Ви, очакваме Вашата автобиография с актуална снимка до 15.09.2016г., като посочите референтния номер (S_Cv_0916) на позицията, за която кандидатствате!

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Конфиденциалността на кандидатурите е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. Резбарска 5, София 1510, София

Дата:

30.08.2016

Организация:

Балкан Стар Аутомотив ЕООД

Повече информация за Балкан Стар Аутомотив ЕООД може да получите ТУК