Продавач-консултант

Аутомаджик ЕООД е фирма, занимаваща се с внос и търговия с автомобилни стъкла. За търговския си обект в гр.Пловдив, ние търсим отговорни и мотивирани личности за позицията Продавач - Консултант на
автостъкла.

Отговорности:

- Посрещане и консултиране на клиентите в търговския обект ;
- Комуникация с клиенти по телефона;
- Изписване и фактуриране на продажбите от складова програма;
- Изготвяне на оферти към клиенти;
- Администриране на поръчки;
- Работа с контрагенти, доставчици и партньори;
- Отчитане на касови обороти и отговорност за парични средства;

Изисквания към кандидатите:

- Средно или висше образование
- Владеенето на английски език ще се счита за предимство
- Отговорно отношение към поставените задачи
- Комуникативност и ангажираност към работата
- Умения за работа в екип
- Отлични компютърни познания и бързина при работа с Word, Excel и база данни;
- Спазване на вътрешните правила и инструкции за работа в магазина

Фирмата предлага:

- Обучение за работа със складова програма и фирмени каталози
- Дългосрочна заетост
- Постоянен трудов договор и социално осигуряване
- Редовно и сигурно заплащане
- Коректност в трудовите отношения

Моля, изпратете ни автобиография и снимка, само ако отговаряте на посочените по-горе изисквания.
Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал
Нехранителни продукти

Населено място:

Гр. Пловдив

Дата:

31.08.2016

Организация:

Аутомаджик Еоод

Детайли за организацията:

Повече информация за Аутомаджик Еоод може да получите ТУК