Продавач-консултант

Фирма Елвира ООД е с дългогодишен опит в продажбите на подови настилки, мебели и матраци. Основана 1991 г., днес веригата има магазини в град Стара Загора, Габрово и Велико Търново.

Предлагаме:
- Трудов договор
- Основна заплата плюс бонуси обвързани с резултатите
- Приятна работна атмосфера
- Обучение

Търсим:
Образован служител за дългосрочна работа в малък и сплотен колектив. Ориентиран към детайлите, комуникативен, организиран, винаги любезен и усмихнат с нашите клиенти. С желание за самоусъвършенстване в продажбите и повишаване на резултатите. Отговорността, чесността и инициативността са високо ценени при нас.

Задължения:
- Посреща и обслужва клиенти в търговския обект;
- Консултира клиентите за качествата на предлаганите стоки;
- Информира клиентите за характеристиките, в това число състав, окомплектовка и поддръжка, цена и количество;
- При поискване от клиента, когато видът на стоката позволява това, показва начина на нейното действие или употреба;
- Поддържа търговския вид и хигиената на работното си място;
- Поддържа търговския вид на предлаганите стоки;
- Следи за наличието на етикети и означение за продажната цена на предлаганите стоки;
- Приема и изготвя клиентски заявки;
- Информира подробно и коректно клиенти за допълнителните услуги предлагани от фирмата: транспорт, разнасяне и монтаж.
месторабота - Стара Загора

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно-специално

Специални умения:
- Завършено средно или висше образование - Компютърна грамотност - опит в работа с електронни таблици, текстообработващи приложения и складови програми - Опит в продажбите ще се счита за предимство - Желание за работа - Умения за работа в екип, търговски усет и ориентация към постигане на резултати

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Стара Загора

Адрес:

кв. Железник, бул. Цар Симеон Велики к-с Елвира

Дата:

31.08.2016

Организация:

Елвира ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Елвира ООД може да получите ТУК