Търговец индустриално оборудване

Евромаркет Груп е най-големият доставчик на строителна техника и индустриално оборудване в България.

Евромаркет Компресори и генератори е направление в рамките на Евромаркет Груп и е представител на световни лидери в производството на винтови компресори, дизел генератори, водоохлаждащи кули, чилъри и др. като:

- Gardner Denver - винтови компресори, вакуум помпи и въздуходувки,
- Pneumofore - централизирани вакуумни инсталации,
- FG Wilson - дизел генератори,
- Samsung - турбокомпресори,
- Parker - системи за изсушаване и пречистване на компресиран въздух,
- Evapco - водоохладителни кули,
- MTA - чилъри и др.

Компанията търси да назначи ТЪРГОВЕЦ ИНДУСТРИАЛНО ОБОРУДВАНЕ със следните отговорности:

- Установява контакти с нови клиенти и провежда срещи с тях;
- Консултира клиентите при избора им на продукти и решения;
- Изготвя оферти за извършване на продажби;
- Води търговски преговори;
- Сключва договори и сделки и следи за изпълнението им.

Изисквания:
- Висше техническо и/или икономическо образование;
- Опит в активните продажби или добри технически познания за типа продукти;
- Комуникативни и търговски умения;
- Инициативност и активност при изпълнение на задачите;
- Отговорност, дисциплинираност, лоялност;
- Владеене на английски език на работно ниво;
- Шофьорска книжка и готовност за пътувания.

Компанията предлага:
- Работа в утвърдена компания, лидер в своята област;
- Възможност за професионално развитие, обучения в страната и чужбина;
- Работа в екип от професионалисти, в приятелска работна среда;
- Динамична и предизвикателна работа;
- Много добро заплащане.

Ако описаната позиция отговаря на Вашите професионални интереси, моля, изпратете автобиография и актуална снимка. Всички кандидатури ще бъдат разгледани в пълна конфиденциалност и само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Нехранителни продукти
Промишлени продукти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, Казичене, ул. Околовръстен път 454

Дата:

01.03.2017

Организация:

Евромаркет Груп АД

Повече информация за Евромаркет Груп АД може да получите ТУК