Готвач

Описание

ГОТВАЧ

Описание и изисквания:

Основни отговорности:
• Спазване на рецептурник и производство спрямо меню;
• Качествено приготвяне на предлаганата продукция;
• Съхранение на готова продукция;
• Качествено обслужване на клиенти, спрямо заложените стандарти;
• Прием на суровини и стоки;
• Организация и планиране на работата на помощник готвачите в обекта;
• Спазване на стандартите и нормативните изисквания по отношение на безопасност и здраве на работната среда, спазване на HACCP системата и добрите производствени и хигиенни практики.

Изисквания за заемане на длъжността:
• Работа в екип;
• Желание за самоусъвършенстване и постигане на резултати;
• Комуникативност, решителност и инициативност.

Компанията предлага:
• Възможности за обучение и реализация в динамично развиваща се компания;
• Гъвкаво възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;
• Работа в екип.

Данните, които предоставяте са лични и попадат под специална защита по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат съхранявани и обработвани съгласно изискванията му.
Месторабота: София

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 800 до 1200 лева на месец

Категория:

Хранителни продукти

Населено място:

Гр. София

Дата:

26.05.2017

Организация:

Домашна кухня

Детайли за организацията:

Повече информация за Домашна кухня може да получите ТУК