ПРОДУКТОВ СПЕЦИАЛИСТ

EВРОМАРКЕТ ГРУП е най-голямата търговско-инженерингова компания за индустриално оборудване и строителна техника в България.

ЕВРОМАРКЕТ- МЕТАЛООБРАБОТВАЩА ТЕХНИКА е направление в рамките на ЕВРОМАРКЕТ ГРУП. Като част от разнообразната продуктова гама на направлението се включват:
• Машини за механично огъване и рязане на листов материал (абканти и гилотини);
• Машини за лазерно, плазмено и газокислородно рязане;
• Валоогъващи машини;
• Щанцови центри;
• Инструменти за щанци, абканти и гилотини.

Във връзка с разрастване на дейността Евромаркет търси ПРОДУКТОВ СПЕЦИАЛИСТ за МЕТАЛООБРАБОТВАЩА ТЕХНИКА.

Отговорности:

- Дава решения за реализация на продуктовата гама;
- Разширява клиентската база, работейки чрез търговски специалисти и персонално с крайни клиенти;
- Комуникира с доставчика по всички въпроси, свързани с реализацията на продуктите;
- Отговаря за трансфера на know how от доставчика към търговските специалисти и клиентите, осъществява продуктови и търговски обучения.

Изисквания:

- Висше техническо образование;
- Много добро ниво на владеене на английски език, писмено и говоримо;
- Oпит в В 2 В продажби, или познания за металообработване и металообработваща техника;
- Търговският опит с клиенти от промишления сектор е предимство;
- Шофьорска книжка и готовност за чести пътувания в страната.

Компанията предлага:

- Работа в голяма и утвърдена компания;
- Начално продуктово обучение;
- Възможности за професионално развитие; обучения на място и в чужбина;
- Динамична, отговорна и разнообразна работа;
- Екип от професионалисти и отлична работна атмосфера;
- Много добро възнаграждение.

Ако описаната позиция отговаря на Вашия опит и професионални интереси, моля изпратете автобиография и снимка.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани в пълна конфиденциалност и само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:
Техническо

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Нехранителни продукти
Промишлени продукти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, Казичене, ул. Околовръстен път 454

Дата:

07.02.2017

Организация:

Евромаркет Груп АД

Повече информация за Евромаркет Груп АД може да получите ТУК