Продавач- Консултант

Ние сме официални представители на финландската мебелна фабрика "Pohjanmaan" в България. Тя е един от най-големите производители на мека мебел в Скандинавия. Финландски мебели Pohjanmaan се изнасят в 15 страни по света. Отличното качество и комфорт донесoха на нашата марка световна слава.

Компанията търси да назначи отговорен и лоялен служител в нашия шоу-рум в гр.София:

СЪТРУДНИК ПРОДАЖБИ В ШОУРУМ

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Руски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Специални умения:
Основни отговорности: - Професионално обслужване на клиенти; - Извършване на продажби; - Изготвяне на различни документи - оферти, поръчки и договори; ИЗИСКВАНИЯ: - Отлични комуникативни умения; - Търговски опит или работа с клиенти ще се счита за предимство; - Инициативност и способност за работа в динамична среда; - Организираност и лична ангажираност; - Добра компютърна грамотност; - Или добро владеене на руски език ще се счита за предимство. НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ: - Въвеждащо обучение; - Стимулираща месечна бонусна схема; - Възможност за развитие; - Работа в шоурум в SofiaRing Mall; - Петдневна работна седмица. Ако си търсите постоянна и сериозна работа - заповядайте при нас! Данните, които предоставяте са защитени в смисъла на ЗЗЛД с гарантирана конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Дата:

30.03.2017

Организация:

Финмебел ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Финмебел ООД може да получите ТУК