ОПЕРАТОР ШИРОКОФОРМАТЕН ПЕЧАТ

Нашият клиент е студио за широкоформатен дигитален печат. Разчитайки на висок професионализъм, модерна технологична база и отлични специалисти, компанията се е наложила като надежден партньор в областта на печатната реклама.

Изисквания:
Задължителен предишен опит в широкоформатен дигитален печат
Опит с програми за обработка на файла и подготовката му за печат/ Onyx Poster Shop, Versa Works, Caldera/
Детайлно познаване на материалите за печат и процесите в дигиталния печат
Познаване на приложения за графична обработка: Adobe Photoshop и Adobe Illustrator

Отговорности:
Отговаря за целия процес на печат
Работа със солвентни машини
Работа с машни с водно базирани мастила
Работа с режещ плотер

Условия:
Възможност за професионална реализация в компания с високи стандарти на работа, стабилност и сигурност.Дългосрочна перспектива. Много добри условия на труд и конкурентно възнаграждение. Възможности за развитие и актуализацията на възнаграждението.

Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД. Всички
кандидати, одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю.

"Синектика Интер Рекрутмънт"ООД - лиценз 1414 до 09.03.2017

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Дизайн, Криейтив, Видео, Анимация

Населено място:

Гр. София

България, 1113 София, жк. Гео Милев, ул.\\\\\\\"Коста Лулчев\\\\\\\" 15, ет. 1, ап.3

Дата:

02.03.2017

Организация:

СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД

Повече информация за СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД може да получите ТУК