СКЛАДОВ РАБОТНИК

Във връзка с развитието на дейността си, компанията търси СКЛАДОВ РАБОТНИК.

Основни задължения:
- Товаро-разтоварни дейности при приемане и издаване на стоките;
- Качествен и количествен контрол на получаваните и складираните стоки;
- Отговорност за запазването на добрия търговски вид на стоките по време на тяхното съхранение и обработката на поръчките за продажби.

Изисквания към кандидатите:
- Завършено средно образование;
- Свидетелство за управление на МПС, категория В;
- Свидетелство за управление на мотокар е предимство;
- Организираност, експедитивност и отговорно отношение към задълженията;
- Умение за работа в екип.

Нашето предложение:
-Сигурност и стабилност в трудовите отношения;
-Отлични условия на труд;
-Оценяване на личния принос.

На интервю ще бъдат поканени само кандидатите, одобрени по документи.
Всички документи ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал
Промишлени продукти

Населено място:

Гр. Пловдив

Дата:

16.05.2017

Организация:

Веста Инд ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Веста Инд ООД може да получите ТУК