ОФИС-СЛУЖИТЕЛ - ШОФЬОР

”КРАФТС ДИЗАЙН” ЕООД, вносител на изделия от естествен камък - гранит, мрамор, травертин и др., търси да назначи:

1. ФУНКЦИИ И ОТГОВОРНОСТИ:

- Обслужва и следи за техническата изправност на служебните автомобили;
- Носи документи, декларации в данъчни администрации и банки, мостри на клиенти на фирмата и т.н.;
- Освобождава митнически контейнери с каменни изделия – присъства на митническия контрол и транспортира стоката до обекта на клиента;
- Пазарува и изпълнява и други задачи, възложени от Управителя.

2. ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:
- Работа на постоянен трудов договор;
- Мотивиращо възнаграждение;
- Служебен телефон;
- Приятна и комфортна работна атмосфера;

Изпращайте Вашата автобиография с включена трудова биография по години, и актуална снимка на имейл crafts@craftsstone.com

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Средно

Специални умения:
ИЗИСКВАНИЯ: - Средно образование и минимум 5 г. трудов стаж - молим, да ни изпратите трудовата си биография по години; - Правоспособност (категория B) и стаж минимум 5 години, без нарушения; - Организираност, експедитивност и отговорно отношение към трудовите задължения; - Комуникативност и умение за работа в екип; - Способност за работа в динамични условия.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Трудово възнаграждение:

От 500 до 800 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Дата:

06.01.2017

Организация:

Татяна Цветкова

Детайли за организацията:

Повече информация за Татяна Цветкова може да получите ТУК