Дистрибутор

Описание

Отговорности и задължения на сътрудника:

Осъществява директна комуникация и продажби на съществуващи и потенциални клиенти на фирмата;
Поддържа контакт със съществуващите клиенти;
Работи в тясна връзка с другите сотрудники на фирмата;

Изисквания:

Отлични комуникативни и търговски умения
Езикова и компютърна грамотност;
Предишен опит в продажбите е предимство;
Наличие на свидетелство за управленение МПС кат. В и личен автомобил

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Специални умения:
Изисквания: Отлични комуникативни и търговски умения Езикова и компютърна грамотност; Предишен опит в продажбите е предимство; Наличие на свидетелство за управленение МПС кат. В и личен автомобил

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 500 до 0 лева на месец

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Продажби - продавачи и помощен персонал
Нехранителни продукти

Населено място:

Гр. София

Дата:

09.01.2017

Организация:

Център 20 ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Център 20 ЕООД може да получите ТУК