Телемаркетинг оператор

“Office 1 Superstore” e водеща международна франчайзингова верига магазини, специализирана в търговията с офис материали и консумативи, офис мебели, техника и рекламни материали. “Office 1 Superstore” е пазарен лидер в областта си и работи под мотото „Всичко за Вашия офис под един покрив“.

С цел развитие на нов сегмент с клиенти, фирмата ни сформира ново търговско звено, поради което търсим да наемем Телемаркетинг оператори за град София.
Основната роля на позицията е разработване и реализиране на продажби по телефона и изграждане и поддържане на ефективни взаимоотношения с клиенти.

Вашите отговорности:

- Качествено, своевременно и любезно обслужване на всички настоящи и потенциални клиенти.
- Приемане и обработване на запитвания от клиенти и поръчки.
- Изготвяне на оферти.
- Извършване на изходящи обаждания с цел привличане на нови клиенти, анонсиране на текущи промоционални кампании и реализиране на продажби.
- Коректно попълване и регистриране на дейностите в специализирана софтуерна система.

От Вас очакваме:
- Опитът на подобна позиция е предимство, но не е задължителен.
- Умения за търговски и качествен подход към клиентите.
- Презентационни и продажбени умения по телефона.
- Добра дикция и правилен изказ.
- Динамична и мотивирана личност, която върши работата си с усмивка.
- Умения за убеждаване и ефективна комуникация с различни типове клиенти.
- Умения за работа в екип.
- Добро ниво на компютърна грамотност /MS Office/.
- Работата е подходяща за студенти.

Ако предизвикателствата и динамичната работа Ви привличат и предложението ни Ви заинтригува, изпратете актуална автобиография и снимка.
Предоставените данни са лични и попадат под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, бул. Цариградско шосе 139

Дата:

08.02.2017

Организация:

Кооперация Панда

Детайли за организацията:

Повече информация за Кооперация Панда може да получите ТУК