ПРОДАВАЧ - КОНСУЛТАНТ за Мания Слатина

Верига магазини „Мания“ е най-голямата франчайз верига в България и една от водещите компании в Източна Европа, занимаваща се с търговия на дрехи втора употреба. Към момента с марката „Мания“ оперират десетки магазини в България и Гърция.

Това, което прави магазини „Мания“ уникални е желанието ни да изградим искрено приятелство с нашите клиенти. Периодично организираме различни активности, в които клиентите ни участват с удоволствие. Стремим се да предизвикаме в тях много усмивки и да им подарим позитивно изживяване. Нашите служители активно комуникират с клиентите в магазините, рекламират продуктите, предлагат отстъпки, раздават рекламни материали.

ТЪРСИМ ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ за Магазин Мания в гр. София - кв. Слатина, ул. Слатинска 101, на кръстовището с ул. Гео Милев, срещу пазар Слатина. Магазинът е под управлението на франчайз партньора „Патеев“ ООД. Магазинът е с ново зареждане на стока всеки ПЕТЪК и СЪБОТА.

ВИЕ СТЕ ПОДХОДЯЩИЯ КАНДИДАТ, АКО ПРИТЕЖАВАТЕ

• Завършено средно образование
• Желание за работа в търговията с дрехи
• Желание за работа с различни типове хора
• Умения за ефективна комуникация
• Умения за работа в екип
• Позитивно излъчване и настроение

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

• Приемане и спазване на Фирмените ценности
• Консултирате клиентите и предлагате дрехи и аксесоари в магазина
• Оказвате професионално обслужване на клиентите на каса и в търговските зали
• Рекламирате текущи намаления, раздавате рекламни брошури, правите реклама по микрофон на касата в магазина
• Раздавате рекламни флаери на Мания за привличане на клиенти в и извън магазина
• Подреждате дрехите според изискванията и стандартите на фирмата
• Организирате рекламни и промоутърски инициативи с клиенти по случай национални и търговски празници
• Поддържате добър естетически вид и хигиена на работното място

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:

• Трудов договор, фирмено обучение и възможности за кариерно развитие в развиваща се компания
• Мотивиращо трудово възнаграждение, обвързано със специална бонусна схема за постигнати резултати
• Работа в позитивен и добър екип в динамична среда
• Магазини Мания работят всеки ден, а работните дни на екипа се разпределят по график 5 работни дни на седмица

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:

• Актуална автобиография
• Актуална снимка

Контакт ще бъде осъществен само с кандидатите, одобрени след предварителния подбор по документи. Документите на всички кандидати ще бъдат разглеждани в условията на строга конфиденциалност. Данните, които предоставяте са лични и се обработват при спазване на действащото българско законодателство.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 850 до 900 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Мария Луиза 25, Централни Хали, сутерен, м-н Мания

Дата:

11.01.2017

Организация:

Патеев ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Патеев ООД може да получите ТУК