ИНЖЕНЕР КЛИМАТИЧНИ ИНСТАЛАЦИИ в отдел Лаборатория

Описание

ИНЖЕНЕР КЛИМАТИЧНИ ИНСТАЛАЦИИ
в отдел Лаборатория
Изисквания
Висше техническо образование – в областта на хладилната техника или машиностроенето.
Много добри компютърни умения – MS Office.
Добро владеене на немски или английски език - минимум В1 по европейската езикова система.

Основни задължения
Подготвя и осъществява провеждането на стандартизационни изпитания на готовата продукция.
Участва в процеса на развитие, изпитване и внедряване на нови производствени продукти.
Обработва и анализира получените експериментални резултати.
Ние предлагаме
Стриктно спазване договореностите между страните.
Обучения, свързани с подобряване ефективността при изпълнение на работните задължения.
Здравословни и безопасни условия на труд.
Вътрешнофирмени отношения, основаващи се на утвърдени правила и процедури.
Допълнително здравно застраховане.
Социални придобивки.
Необходими документи
Aвтобиография и мотивационно писмо.
Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Изисквания към кандидата

Образование:
Бакалавър

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Инженерни дейности

Населено място:

Гр. Радиново

Адрес:

4202 с. Радиново, обл. Пловдивска

Дата:

21.06.2018

Организация:

Либхер-Хаусгерете Марица ЕООД

Повече информация за Либхер-Хаусгерете Марица ЕООД може да получите ТУК