Специалист, Управление на канална мрежа - гр. Пловдив

VIVACOM е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти - мобилни и фиксирани гласови услуги, оптичен интернет, цифрова телевизия, до индивидуални телекомуникационни решения, направени по поръчка на клиента.

За отдел Продажби на едро ние търсим отговорен кандидат, който да заеме позиция Специалист, Управление на канална мрежа.

ОТГОВОРНОСТИ
Контролира дейността на кабелните оператори (КО) - доставчици на електронни услуги, Държавни структури и корпоративни клиенти, свързана с използването на пасивната инфраструктура на БТК ЕАД.
Организира и участва в съвместни, регулярни проверки с КО, свързани с инвентаризация на Каналната мрежа (КМ) на БТК.
Въвежда, сравнява, коригира и актуализира данните за пасивната инфраструктура на КО в информационна система OSS.
Организира, възлага и контролира охраната на КМ на БТК съвместно с други звена, дирекции и подизпълнители на БТК при нерегламентиран достъп до КМ на БТК.
Съблюдава, контролира и санкционира прилагането на Типово предложение за предоставяне на достъп до пасивна инфраструктура
Изготвя и актуализира приложения към договори с КО за новооткрити трасета на КО в КМ на БТК ЕАД
Регистрира и ескалира проблеми, несъответствия и нередности, свързани с наличието, функционалността и изправността на пасивната инфраструктура на БТК ЕАД.

ИЗИСКВАНИЯ
Висше техническо образование и/или икономика на съобщенията
Познания в сферата на експлоатация и поддръжка на телекомуникационни мрежи и техните пасивни компоненти – типове кабели, тръби и инфраструктура и други.
Познания в сферата на IP мрежи за предаване на данни – Интернет, Ethernet, VPN се смята за предимство.
Компютърна грамотност (MS Office). Владеене на английски език се счита за предимство.
Комуникативност, аналитичност и организационни умения, работа в екип.
Шофьорска книжка – категория B.

Ние Ви предлагаме
Професионално развитие в най-голямата и високо технологична телекомуникационна компания в България
Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията
Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
Разнообразни и конкурентни допълнителни придобивки

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Телекомуникации

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Цариградско шосе 115

Дата:

26.10.2020

Организация:

Vivacom

Детайли за организацията:

Повече информация за Vivacom може да получите ТУК