Мениджър - продажби в отдел "Продажби София"

Описание

Вашите отговорности:

- Активно установявате и развивате нови контакти с потенциални клиенти (физически и юридически лица), с цел увеличаване на новия бизнес на Компанията, с фокус върху провеждането на срещи извън офиса с потенциални клиенти в гр.София и региона

- Подготвяте финансови анализи на предлаганите лизингови сделки

- Поддържате висока търговска активност

- Давате предложения относно идентифициране, развиване и въвеждане на нови продукти, както и възможности за ефективно привличане на нови клиенти

- Работите в екип и отговаряте за изпълнението на количествени и качествени бизнес цели

Нашите изисквания:

- Минимум две години опит в областта на продажбите/финансите в лизингова/финансова институция

- Опит в областта на лизинговото финансиране/ корпоративното и МСП кредитиране е предимство

- Отлични комуникативни умения и умения за водене на преговори

- Ориентация към постигане на резултати

- Добро владеене на английски език

- Шофьорска книжка

Какво Ви предлагаме:

- Разнообразни възможности за учене и усъвършенстване на знанията и уменията

- Динамична и интересна работа

- Стимулиращо възнаграждение и социални придобивки

- Високи стандарти и отлична работна среда

Как да кандидатствате:

Моля, изпратете Вашата автобиография като използвате бутона за кандидатстване под текста на обявата.

Кандидатите, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю.

Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.

Район София
Град София
Бизнес област Райфайзен Лизинг България EООД

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес на регистрация на фирмата: офия, бул.Никола Вапцаров 55, фаза III

Дата:

16.01.2017

Организация:

Райфайзенбанк (България) ЕАД

Повече информация за Райфайзенбанк (България) ЕАД може да получите ТУК