Продавач-консултант в магазин за интериор и мебели

Търси се продаваш-консултант в магазин за мебели и интериор Art me. Шоурумът се намира на едно от най-оживените места в центъра на София- бул. Ал. Стамболийски 53. Разположен е на три етажа с търговска площ над 500 кв.м . Основната особеност на магазина е, че стилът му е много артистичен и кандидати с познания и усет за мода и интериорeн дизайн ще имат силно предимство.

Ако сте човек с идеи и желание за творческа работа, при нас може да намерите поле за своята изява. Качества, които работодателят високо цени са креативно мислене и взимане на инициатива в цялостния процес на работа. Ние търсим хора, които ще бъдат вдъхновени от тази работа, също като нас, с които да изградим силен екип от партньори, които взаимно се стимулират да генерират идеи и съответно успех. Ние не търсим просто служители, които да вършат единствено рутинни дейности предварително поставени в дадена рамка.

Оценката на трудовото представяне на служителите, съответно и тяхното възнаграждение и бонуси, ще зависят от изпълнението на техните задължения в длъжностната характеристика, но и от тяхната самоинициатива и участие. Дадената заплата е базова.

Основни задължения:

- работа с клиенти, изпълнение на поръчки
- познаване на асортимента и следене на стоковите наличности
- приемане на стока ,подреждане и съхранение
- поддържане реда в шоурума и помощните помещения
-работа с онлайн магазин

Изисквания:
- задължително средно образование
- компютърна грамотност (задължителни умения за работа с Microsoft Office пакет)
- експедитивност и коректност
- умения за работа в екип
-умения за работа с клиенти
- владеене на англиски език
- предишен опит на подобна позиция е предимство

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал, Административен персонал,

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 1400 лева на месец

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Дата:

16.02.2020

Организация:

ЕНАРТ-БГ ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ЕНАРТ-БГ ЕООД може да получите ТУК